Tervitame uusi liikmeid

16.08.2023

Tutvustame suvekuudel Liiduga liitunud näitlejaid.

Pildil üleval vasakult Anita Yoo, Timo Teern, Stanislav Kolodub, alt vasakult Erika Babjak ja Mark Erik Savi.

 

 

Anita Yoo (Smirnova). 10 aastat tegutsenud näitlejana Hiinas nii pea- kui kõrvalrollides (näiteks „One Boat One World“, „Little Devil“ jne). Hetkel elab ja tegutseb Los Angeleses. On Hollywoodis teinud mitu lühifilmi, ühe ülemaailmse American Express reklaami ning läbinud näitlemisklassi Hollywoodis - The Groundings ja Margie Haber Stuudios. 

 

Timo Teern. Tegutseb näitlejana Soomes. Näitlejakoolituse läbis Royal Birmingham Conservatoire´s Inglismaal. Viimased tööd näitlejana Soome teleseriaalis "Manni" ja „Õed“ ning filmides „Kuriiri" ja „Lapua 1976“.

 

Erika Babjak. Lõpetanud näitlejana 2022 aastal M. S. Štšepkini nimelise Kõrgema Teatrikooli. Töötanud iluuisutamise peadiktorina 2015. ja 2020. aastal juunioride maailmameistrivõistlustel, 2022. aastal Euroopa meistrivõistlustel ning nelja kontinendi meistrivõistlustel. Töötab Vene Teatris (rollid lavastustes „Väike tuisutüdruk“, „Kuningas Rästahabe“ jne).

 

Mark Erik Savi. Lõpetanud 2022 aastal lavakooli. Töötab näitlejana Theatrumis. Värskemad tööd lavastustes “Vaatamata kõigele”, “Mõõt mõõdu vastu” ja “Mood”.

 

Stanislav Kolodub. Lõpetanud näitlejana 2016 aastal  M. S. Štšepkini nimelise Kõrgema Teatrikooli. Õppinud ka stsenaristiks. Varem töötanud mitmes erinevas Moskva teatris, Belgias ning hetkel kuulub Vene Teatri koosseisu. Viimased rollid filmides „Ühemõõtmeline mees“ ja „Ballad of Eddie“.

 

 

Sulge

...