ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Uudised Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Üldinfo » Uudised
Eesti Lavavõitluse Liit annab teada.
01.09.2017

Sellest sügisest alates hakkab Eesti Lavavõitluse Liit pakkuma kord kuus toimuvaid lavavõitluse treeninguid -

 - algajatele ja edasijõudnutele. Iga treeningu läbiviijaks on erinev juhendaja ja iga tund saab olema erineva teemaga. Tunnid toimuvad iga kuu ühel pühapäeval Vabalava väikeses saalis (Telliskivi 60a).

 

Algajad kell  10.00 – 13.00

Edasijõudnud kell 14.00 – 17.00

Hinnaks Eesti Lavavõitluse Liidu liikmetele 15 eur (eeldab liikmemaksu tasumist 2017.a. eest) ja mitte-liikmetele 25 eur.

Kohtade arv on limiteeritud!

Treeninguks saab registreeruda siin: https://goo.gl/forms/wuZ1yxAoTQRHLBbX2

 

Trenniks tarvilik:

Selga panna mugavad liikumist võimaldavad riided. Sisetreening- jalanõudeks võivad olla nii tossud kui ka väga soovitavalt idamaiste võitluskunstide jaoks kasutatavad tennised. Kindlasti oleks veel tarvilikud kindad (selleks sobivad kas nahkkindad või ka lihtsamad töökindad, millel libisemise vastane materjal). Muidugi ära unusta ka veepudelit ning head võitlusmeeleolu!

 

SEPTEMBER

10. septembril toimuva tunni teemaks on keerulisemad liikumise mustrid ning kilp ja mõõk. Uurime lähemalt jalgade tööd.  Kuidas saavutada paremaid esteetilisi pilte, olla kiirem ja  kergem liikumises?  Leida teistsuguseid liikumise lahendusi ning teha võimalikuks huvitavama võitluskoreograafia õppimine ja esitamise. Seda kõike saab praktiseerida tunni teises pooles kilbi ja mõõgaga.

 

Tunni juhendajaks on Kaire Russ

 

Eesti Lavavõitluse Liit