ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Uudised Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Üldinfo » Uudised
liikumisSESOON kostitab.
30.03.2017

Järgmisel nädalal on Tallinnass soome tantsukunstnik Mira Kautto.
Tema läbiviimisel toimuvad hommikused liikumistunnid vahemikus 3.-7. aprill kell 10-12 Sõltumatu Tantsu Laval.

LiikumisSESOONid on elukutselistelt tantsu-ja etenduskunstnikelt edasijõudnud liikujatele ja loojatele kord kuus ühe nädala jooksul hommikuti toimuvad kogunemised enese ja oma keha arendamiseks. SESOONide eesmärgiks on regulaarselt kohtudes ja kogemusi vahetades soodustada valdkonnasisest dialoogi ja uute teadmiste levikut.

 

LiikumisSESOON  “Building of house of no hope” on 3 – 7. aprillini toimuv soome koreograafi Mira Kautto sesoon.
Mira võtab aluseks oma samanimelise soololavastuse, mille teemasid hakatakse ühiselt lahti harutama. Lavastuse peateemaks võib nimetada mitteallaandmise või enese taaslaadimise. Põhiolemuselt on tegu tantsulavastusega, mis tegeleb kadunud lootuse otsimisega, tahtevastasele allumisele vastuastumisega. Just tants on see, mis vabastab ja mille kaudu saab end taasluua. Koos osalejatega loome ruumi, kus oleme silmitsi ahistavate süsteemidega ja neid saatvate tunnetega.
„Hoolimata ängist ja süngusest, peitub lavastuses veel muudki, ma luban.“

Mira Kautto on Helsingis elav ja töötav tantsija, etendaja, koreograaf. Hetkel on tema looming kantud lootusetuse ja läbikukkumise teemadest. Tema jaoks on publiku ees tantsimine võimalus kõike olevat ümbermõtestada ja see muudab iga esinemise tema jaoks perversseks kogemuseks.
Lisainfo ja registreerimine
http://stl.ee/tootuba/liikumissesoon-building-house-no-hope/
https://www.facebook.com/events/1736356850028187/