ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Uudised Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Üldinfo » Uudised
Doonoripäev teatritele!
19.03.2013

Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskusel on Eesti teatritega olnud ikka tore koostöö. Meie teatrirahva abiga oleme saanud erinevatel puhkudel üllatada tublisid doonoreid.

Nüüd, seoses Rahvusvahelise Teatripäeva lähenemisega 27.märtsil, tekkis verekeskusel mõte kutsuda teatrirahvast enda juurde, et teha vereloovutusega üks elu suurim heategu ja näidata positiivset eeskuju nii doonoritele kui ka neile, kes plaanivad seda sammu veel astuda.

Sellel päeval töötavad meie statsionaarsed verevõtupunktid Tallinnas nii Ädala tänav 2 verekeskuses kui ka kesklinnas, DoonoriFoorumis Foorumi keskuse IV korrusel. Mõlemas kohas oleme avatud  kell 11.00-st kuni 19.00-ni.

Sellel päeval toimub meie väljasõit Loo Keskkooli, kus töötama kella 14.00-st kuni 17.00-ni ja soovijad on ka sinna oodatud.

Paluksin võimalusel eelregistreerimist, et saaksime teha omalt poolt vajaliku ettevalmistuse. Oleks tore kui saaksime teada, millisest teatrist, millisel kellaajal ja kuhu oleks võimalik tulla.

Autoga tulijatel on võimalik mugavalt parkida Ädala tänava 2 verekeskuses  maja ette. DoonoriFoorumis on võimalik parkida Viru parkimismajas, kus doonoriks tulijad saavad 2 tundi tasuta parkimist, aga soovitan autoga tulijatele siiski Ädala tänavat.

27. märts on ühel põhjusel veel erilisem Eesti rahva jaoks. Nimelt saab sellel päeval teine iseseisvusaeg pikemaks esimesest. Tore kui saaksime teatrirahva abiga teha selle meeldejäävamaks meile kõigile.

Kui mõni teater tahab ekstra sellel päeval veel ka mõnede priipiletitega doonoreid üllatada, siis on see ikka teretulnud.

Andke palun teada oma vereloovutussoovist allolevatel kontaktidel hiljemalt selle nädala lõpuks.

 

Lugupidamisega,

Ülo Lomp

PERH-i verekeskus

doonorluse arendusjuht

ylo.lomp@regionaalhaigla

GSM: +372 533 659 43

www.verekeskus.ee