ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Uudised Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Uudised
Eelteade!
02.12.2011
Loomeliitude aastavahetuspidu!
Interdistsiplinaarus on mõiste, mis võib kõlada ohtlikult või tüütult. Ometi on sel sõnal oma tähendus ja koht. Spetsialiseerumisest, oma valdkonda kapseldumisest pole vabad ka kaunid kunstid. Tegutsedes oma huviala piires, ei tunta pahatihti teistes loomingulistes valdkondades toimuvat ja kunstialade kohta käibivatel stereotüüpidel on seetõttu paraku võimalik ka haritlaskonnas pinnast leida. Loomeliidud (Eesti Arhitektide Liit, Eesti Kunstnike Liit, Eesti Sisearhitektide Liit, Eesti Disainerite Liit, Eesti Kinoliit, Eesti Kirjanike Liit, Eesti Teatriliit, Eesti Heliloojate Liit ja Eesti Ajakirjanike Liit) usuvad, et kultuurisfääris saab selle vastu midagi ette võtta, saab hoida regulaarselt meeles loomingu universaalset olemust.

Sellest lähtuvalt kutsume kõiki asjatundjaid ja asjaarmastajaid reedel, 16. detsembril kl 19 Arhitektuurimuuseumi, tähistama loomeliitude aastavahetust seminariga „100 aastat Eesti filmi“. Järgneb pidu.

Seminar koosneb välkloengu vormis esinemistest, kus erinevate loomealade esindajad käsitlevad oma valdkonna ja filmikunsti vahelisi seoseid.

Nagu seminar üritab ka pidu ületada valdkondade piire, alates akrobaatilisest varjuteatrist ja helindatud ülevaatest Eesti filmiloo kümnenditest ning lõpetades näitlejatest DJ-dega.

Õhtut juhib Tambet Tuisk. Olete oodatud!

Pileteid saab soetada alates 7. detsembrist kõikidest loomeliitudest ja KUKU klubist hinnaga –

7 EUR /tudengid, seeniorid
10 EUR /loomeliitude liikmed
15 EUR/ kõik teised
Kohapel pilet kõikidele 15 EUR.

PILETEID ON PIIRATUD ARVUL!