ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Uudised Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Uudised
Üldkoosolek
12.10.2020

Eesti Näitlejate Liidu Üldkoosolek toimub 26. oktoobril kell 11 Vene teatris.

Eesti Näitlejate Liidu Üldkoosolek toimub esmaspäeval, 26. oktoobril kell 11 Vene teatris.

 

Koosoleku päevakord:

 

1. ENL esimehe aruanne
2. Revisjonikomisjoni aruanne
3. Aruannete kinnitamine, arutelu
4. Liidu tegevussuunad, ettepanekud

 

vaheaeg

 

5. ENL esimehe valimine
6. ENL juhatuse moodustamise põhimõtete kinnitamine
7. Näitlejate Liidu juhatuse liikmete, asendusliikmete, volikogu liikmete ja revisjonikomisjoni valimine
8. Muud küsimused

 

Vene teatri uksed avatakse kell 10:00. Kohal on fotograaf, kes teeb värsked fotod ENLi kodulehel oleva andmebaasi jaoks. Pildistamine toimub enne koosolekut, koosoleku vaheajal ja peale koosolekut. Kasutagem võimalust!

 

Palume kohale tulla pisut varem, et saaksime alustada kell 11:00.

Et koosolek oleks otsustusvõimeline, peavad kohal olema vähemalt pooled liidu liikmed. Kui koosolekust pole võimalik osa võtta, siis palume oma hääl kirjalikult delegeerida.
 
Kui töötad teatris, kus liidul on osakond (Draamateater, Linnateater, Vene teater, Vanemuine, Endla, Ugala, NUKU, Rakvere, Estonia), siis pöördu hääle delegeerimiseks oma esindaja poole.


Vabakutselisena võid oma hääle delegeerida nii vabakutseliste esindajatele kui ka teistele liidu liikmetele, kes on koosolekule tulemas. Kui pole kellelegi oma häält delegeerida, aga tahaks seda siiski teha, siis kirjuta enliit@enliit.ee.

 

Koosoleku vaheajal toimuvad vabakutseliste esindajate ja nende asendusliikmete valimised liidu juhatusse ning volikogusse. Hetkel on vabakutseliste esindajad Enn Lilllemets, Helena Lotman ja Liisa Pulk.

 

Juhatuse liikme kohustuseks on osaleda kord kuus koosolekul. Asendusliikme kohustuseks on teda vajadusel asendada. Volikogu liikme kohustuseks on osaleda kord aastas volikogu koosolekul (2021. ja 2022. a).

 

Pärast vaheaega toimuvad esimehe valimised. Valimiste järel kinnitatakse juhatuse liikmed ja asendusliikmed, volikogu liikmed ning valitakse revisjonikomisjon. Kõik liidu juhtorganid valitakse kolmeks aastaks.

 

Koosolek lõpeb ca 16:00.