ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Näitlejad Prindi leht
ENL » Külaline » Näitlejad

Karl Edgar Tammi

Kontaktandmed

Kodulehekülg http://www.teatermustkast.ee/liige/karl-edgar-tammi/
CV ja portfoolio

 

KARL EDGAR TAMMI

14.06.1991

edgartammi@gmail.com

Tammsaare 8-3, 51006, Tartu, Estonia

(+372) 51942659

187cm

 

Teatrirollid

 

2018 B Landberg "Mowgli" - Shere Khan, Must Kast

2018 Kaija M Kalvet/Gibran „Prohvet“, Must Kast

2018 L Mets „Alice imedemaal“ – hr.Küülik

2017 J W Sibul „Päikese kodu“, Pokumaa – poiss Kaur

2017 Jaanika Tammaru/Karl Edgar Tammi Musta Kasti hooaaja avalavastus

2017 Rommi Ruttas „Pargipingil“ vol 1, vol 2, TÜ VKA

2017 Anni Mikkelson „Kaksismaa“, Must Kast

2017 Kaija M Kalvet „Fosfortõbi“ Must Kast – isa/Jaanus Lemm

2017 Taavi Tõnisson „Kõige parem kingitus“ – Kusti/Priit, Eesti Lastekirjandus Keskus

2017 Tubin/Kaus/Lill „Tulleminek“ Kangelase sõber, Vanemuine

2016 Peeter Volkonski „Kangelased“, Must Kast

2016 Mina Tinaburri, Ulrich Ernitz, Atelier für Physisches Theatre  – kursuse lõpulavastus

2016 Deborah de Flammineis, Laura Salis „Two girls, one Pope... and a Mattress“ – Paavst, Georgina, John, , English Theatre Berlin/JesterLikeFabula

2015 Birgit Landberg „Kaunitar ja koletis“ Endla – Isa

2015 Oleg Titov „Peeter Pan“ Endla – piraat, Nana,

2015 Laura Mets „Werther“ Endla – Albert, peokorraldaja, Heinrich, arst, kirikuõpetaja, Wilhelm, kõrtsiomanik

2014 Irakli Gogia „Morfium“ Null-teater – Sergei Poljakov

2014 Taago Tubin „Vahindra“ R.A.A.M

2013 Moniko Dawidziuk „Miłość Love Armastus“ rahvusvaheline häppening

2012 Kalju Komissarov „Viimane Dracula“, Emajõe Suveteater – noorpoliitik Silver

2014 Unt/Peep "Nero", Must Kast ja TÜVKA -
2014 Tammi "Lauvamäng (ehk püüd üritada selgitada mitut asja korraga)" Must Kast ja TÜVKA – erinevad rollid
2014 Landberg „Aadama mängud“, Must Kast ja TÜVKA – Viha

2014 Joff Chafer „Faustus“, Coventry Ülikool – Lutsifer

2014 Olivia Winteringham „Aida – or the difficulties of writing an original play“, Coventry Ülikool – erinevad rollid
2013 J. Juhanson "Salamaa“, TÜVKA ja Norteas 
2013 Soro/Rebane "Trollid", TÜVKA
2013 Oleša/Tammaru "Kolm Paksu" TÜVKA
2013 Petrov/Kalvet „Sõber number üks!“, TÜVKA 
2013 Shakespeare/Stoppard/Unt/Komissarov "Neetud rist", TÜVKA 
2013 Vldaimir Granov "Veel kord armastusest", Ugala ja TÜVKA
2011 Drewe/Stiles/Komissarov "INETU!", Ugala
 

Tele

 

2018 Funk ja Pihel „Lost in the West“ – dubbing, male voice

2017-2018 T Andreas „Loud house“ Film Audio/Funk ja Pihel – dub

2017 T Andreas „Ferdinand“ Film Audio – dub, Paco

2017-2018 I Must „Nicki, Ricky, Dicky ja Dawn“ Greenroom Studio 

2017 Martin Korjus „KMD Klubi“, Kanal 2

2017 Sander Gering „Maakler“ BFM

2017 Erik-Hans Sepp „9mm“ BFM

2016 Gerda Kordemets „Siberi võmm“, Kanal 2 - Rasmus

2016 Martin Korjus „Vabad Mehed“ TV3 - poeg

2015 Ilmar Raag „Vabad mehed“ ETV - uurija

2014 Marleen Roosna „8kg“ BFM - Oleg

2013 Kristo Veinberg „Ettevaatamatus“ TÜVKA

2012 Ergo Kuld „Romet ja Julia“ Kanal 2 - Sergo

2012 Ergo Kuld „Saladused“ Kanal 2

 

 

 

 

 

 

Haridus:

 

2015-2016 Atelier für die Physisches Theater, Berlin

2011-2015 Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, näitleja eriala, BA

2014 Coventry University, teater ja erialane töö, Erasmuse vahetusprogramm

2010-2011 Tartu Ülikool, teoloogia

2007-2010 Tartu Mart Reiniku/Jaan Poska Gümnaasium

2003-2007 Tartu Kesklinna Kool

1998-2003 Tartu Katoliku Kool

 

 

Lisa /oskused:

 

B kategooria juhiluba, sportlik,

 

2017 aastast Polygonteatris Tartu stuudios eriala õppejõud

 

2017 Best of BFM Parim mees osatäitja („9mm“)

2017 Must Kast Parim meesnäitleja („Siuru 100“ ja „Kangelased“)

2016 The X. International University Festival Ungaris Parim meesnäitleja („Morfium“)

 

Keeled:

 

-eesti C2

-inglise C1

-vene A1

-saksa A2