ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Näitlejad Prindi leht
ENL » Külaline » Näitlejad

Grete Konksi

CV ja portfoolio

Showreel

https://youtu.be/bEutt1UjP0Y

 

Hariduskäik

2015-2019 Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, etenduskunstide osakond, teatrikunsti õppekava, näitleja eriala
2012-2015 Tallinna Pääsküla Gümnaasium
2010-2012 Tallinna Kristiina Gümnaasium
2005-2010 Laagri kool
2003-2005 Tallinna 21. kool

 

Näitlejana teatris

2021 Tukk- T.Tross/H.Männamäe "Kalevipoja vägiteod ehk missa sööd, et sa nii tugev oled" (Piip ja Tuut teater)

2020 erinevad rollid- I.Tomusk/M.Demjanov "Mauno saladuslik kadumine" (Piip ja Tuut teater)

2020 erinevad rollid- P.Volkonski/J.Juhanson „Tähemängud ja mängutähed“ (Teatri- ja muusikamuuseum)
2019 Lumivalgeke- A.Elers-Jarleman/G.Edander/H.Männamäe “Kassid” (Piip ja Tuut teater)
2019 erinevad rollid (diplomiroll) – G.Boccaccio/A.Toikka “Dekameron” (VAT teater)
2018 Annika (diplomiroll)- A.Lindgren/M.Anton “Pipi jõulud” (Rakvere teater)
2018 preili Bürstner (diplomiroll)- F.Kafka/T.Tõnisson “Protsess” (NUKU teater)
2018 Õuedaam- J.Swift/T.Tõnisson “Gulliveri reisid” (NUKU teater)
2017 võõrasõde, röövliplika- H.C.Andersen/L.Aedmaa/O.Titov “Lumekuninganna” (Ugala teater)
2017 erinevad rollid (diplomiroll)- O.Luts/A.Pepeljajev “Primavera Paunveres” (Ugala teater)
2017 ämblik Liidi- M.Anton “Vaikivad trollid (TÜVKA)
2017 erinevad rolled- E.Vilde/E.Vahter “Püha-ihuhäda-likud” (TÜVKA)
2017 Leena- E.Vilde/M.Anton “No Neh” (TÜVKA)
2016 Naaber- M.Bulgakov/M.Anton “Korter nr. 50” (TÜVKA)
2016 Peemot- M.Bulgakov/P.Maasik “Professor W” (TÜVKA)

 

Rollid filmides/seriaalides

 

2021 Saara-E.Berg/M.Korjus "Kümnest Kümme" (seriaal)

2021 Silvia-E.Tisler/K.Russ "Vanaema saa tuttavaks" (lühifilm)

2021 Piret- V.Kangro/M.Piirsoo "EnsV" (seriaal)

2020 Kelli- M.Ulman/A.Prosa, “Kättemaksukontor” (seriaal)
2020 Liis- P.Pääsuke, “Öölapsed” (Alexandra Film)
2019 Liisu- V.Kangro/M.Piirsoo “EnsV” (seriaal)
2019 Elis- E.R.Vergara,  “The Contentment” (lühifilm)
2018 Tiina- M.Algus/R.Vilbre “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” (Taska film)
2017 Andra- M.Seeder/M.Korjus “Vabad mehed” (Balti video) (seriaal)
2005-2006 Maarja- K.Rakke/M.Korjus “Kodu keset linna” (seriaal)

 

Koolitused: 
23-28.01. 2017 Näitleja õppesuunal Nordplus vahetusüliõpilane Danish National School of Performing Arts. (laulmine ja näitlemine muusikalis)

 

Muud oskused:

Laulmine (sopran), auto juhtimisoskus (juhiload), ujumine, tantsimine

 

Loomeregister (viimased kolm aastat)

Kuupäev Teos Roll Autor Lavastaja Teater
10.03.2020 Tähemängud ja mängutähed erinevad rollid Peeter Volkonski Jaanika Juhanson Teatri- ja muusikamuuseum