ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Dmitri Kordas Prindi leht
ENL » Külaline » Näitlejad

Loomeregister

Kuupäev Teos Roll Autor Lavastaja Teater
25.01.2020 Parun Münchhauseni seiklused osaline G.A. Bürger D. Zandberg Vene Teater
07.12.2019 IMEDE ÖÖ EHK MÄNGUASJAD ÄRKAVAD ELLU... Jänes A. Bogatševa F. Los/O.Privis Vene Teater
20.09.2019 Ruslan ja Ljudmilla Tchernomor A. Pushkin D. Azarov Vene Teater
26.05.2019 Muinasjutud vanast kohvrist osaline V. Barsegjan V. Barsegjan MTÜ Vene Nukuteater
12.04.2019 Charoni koor Gennadi J. Pulinovitch A. Garejev Vene Teater
23.08.2018 Tuleb/Ei tule (EV 100 raames) Osaline A. Garejev A. Garejev Vene teater
20.12.2018 Omon Ra Otto Plucis V. Pelevin/D. Tarhov N. Betehtin Vene teater
19.04.2018 Pardijaht Sajapin A. Vampilov K. Shahmardan Vene teater
16.02.2018 Richard III Mitu rolle W. Shakespeare S. Potapov Vene teater
08.12.2017 Jõulupuude planeet Robot-kelner, robot-mänguasjade müüja, lõbus minister, koer D. Rodari N. Indeikina Vene teater
17.03.2017 Sonimine kahele Osaline/sõdur E. Ionesko A. Garejev Vene teater
09.12.2016 Muinasjutt tsaar Saltaanist konferansjee A. Puškin Jelizaveta Bondar Vene Teater
04.11.2016 Viimane korrus brigaadi tööline V. Zaikin Vladimir Zaikin Vene Teater
24.03.2016 Zoika korter Gandzalin; GPU M. Bulgakov Sergei Fedotov Vene Teater
05.09.2015 Alasti kuningas õrnade tunnete minister J. Švarts Milla Petrovitš Vene Teater
20.11.2015 Viimane ohver Sakerdon A. Ostrovski Vlad Troitski Vene Teater
24.04.2015 Kirsiaed Jaša A. Tšehhov Igor Lõssov Vene Teater
06.12.2013 Tuhkatriinu metsavaht J. Švarts Polina Stružkova Vene Teater
28.03.2013 Antigone valvur J. Anouilh Roman Feodori Vene Teater
02.03.2012 Mängurid Ihharev N. Gogol Sergei Fedotov Vene Teater
01.01.2012 Snargijaht kassiir L. Caroll Saša Pepeljajev Vene Teater
01.01.2012 Kas ma tohiks olla Mozart? patsient J. Kornjag Jevgeni Kornjag Vene Teater
01.01.2012 Hundid ja lambad Lõnjajev A. Ostrovski Timur Nassirov Vene Teater
01.01.2012 Koera süda doktor Bormental; Kolmas M. Bulgakov Natalia Lapina Vene Teater
01.01.2011 Viis õhtut Slava A. Volodin Aleksandr Kladko Vene Teater
01.01.2011 Kolm musketäri Athos A. Dumas Natalja Lapina Vene Teater
01.01.2011 Kolm paksu 1. paks J. Oleša Natalja Indeikia Vene Teater
01.01.2011 Mets Karp A. Ostrovski Natalja Lapina Vene Teater