ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Karin Rask Prindi leht
ENL » Külaline » Näitlejad

Loomeregister

Kuupäev Teos Roll Autor Lavastaja Teater
18.12.2019 Nõnda ka maa peal Kaie Martin Kuld Ergo Kuld Kassikuld
08.05.2018 Peatumine Ristteel Laura Jaan Tätte/Shakespeare Tamur Tohver Polygon
11.09.2017 Nukumaja Eva K.Pauts E.Kuld Kanal 2
17.11.2017 Vürst ja tantsijanna Ella Ilbak L.Ots A. Velt Ajateater
14.11.2017 KNI ehk Kõik normaalsed inimesed Hanna P.Jaaks/A.Vallik T.Tohver Polygon
29.09.2016 Lost in You Kärt H. Takkin Helen Takkin lühimängufilm
19.02.2016 Klassikokkutulek Simone M. Algus, C. Boderke, L. Mering Rene Vilbre mängufilm
01.09.2015 Tiibadeta piloot Karin L. Linna Leeni Linna lühimängufilm
09.05.2015 Ma olen elus olemise tunne Solveia J. Ashilevi Tamur Tohver Raadioteater
11.05.2015 Supilinna salaselts Sadu ema M. Keränen Margus Paju mängufilm
27.11.2015 Palju õnne, Wanda June! Penelope Ryan K. Vonnegut Tamur Tohver Teater Polygon
02.10.2015 Varjudemaa Rita M. Algus Ergo Kuld teleseriaal
31.07.2015 Palju õnne argipäevaks! Anett J. Tätte Tamur Tohver Teater Polygon
08.12.2014 Lumejänesed Vedeljänes A. Noormets Tamur Tohver Teater Polygon
19.09.2014 Keskea rõõmud Marili M. Algus Ergo Kuld teleseriaal
24.10.2014 Väävelmagnooliad Marta M. Algus Tamur Tohver Teater Polygon
01.01.2014 Araabia öö Fatima R. Schimmelpfennig Tamur Tohver Teater Polygon
01.01.2014 Kartulid ja apelsinid Maarika E. Berg Indrek Simm teleseriaal
01.01.2014 Kättemaksukontor Katrin Ausmann M. Ulman Ain Prosa teleseriaal
01.01.2013 Massage With Happy Ending Ulla J. Aronija Janar Aronija lühimängufilm
01.01.2013 Hukkamõistu koor Rebecca Huntley-Pike A.Ayckbourn Roman Baskin MTÜ Kell Kümme
01.01.2012 Minu oma Rose P. Teale Merle Karusoo Ugala
01.01.2012 Nurjatud tüdrukud Kiku B. Rohelend Arun Tamm, Andres Kõpper teleseriaal
01.01.2012 Renessanss Moonika S. Pukk, M. Raid Margus Raid lühimängufilm
01.01.2012 Ring Elisabeth W.S. Maugham Roman Baskin MTÜ Kell Kümme
01.01.2012 OTMA. Nikolai II tütred Anastassia K. M. Ryan Heiti Pakk Kuressaare Linnateater
01.01.2012 Maja naine J. Fosse Tamur Tohver Teater Polygon
01.01.2011 Mereröövlimäng ema S. Henno Tõnn Sikk lühimängufilm
01.01.2011 Codex Gigas naine G. Lübek Gadi Lübek lühimängufilm
01.01.2011 Teise mehe pea Berta M. Ayme Roman Baskin teleseriaal
01.01.2010 Pihikamber Kessu E. Selirand Liina Paakspuu mängufilm
01.01.2010 Kalle Blomkvist ja Rasmus Eva Lotta A. Lindgren Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2008 Kaksteist kuud vaeslaps S. Maršak Andres Dvinjaninov Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2007 Võõras naine D. Hoyer Dirk Hoyer mängufilm
01.01.2007 Kelgukoerad Triin Mets E. Berg Raivo Maripuu teleseriaal
01.01.2006 Kilplaste klubi tippkirurg V. Keller Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2005 Kodu keset linna Lucy K. Rakke Vilja Nyholm-Palm teleseriaal
01.01.2005 Frankenstein Eliisa U. Lennuk Andres Dvinjaninov Emajõe Suveteater
01.01.2005 Ukse taga Katrin M. Keerdo Andrus Tuisk lühimängufilm
01.01.2005 Muinasjutumees Inetu U. Lennuk Ain Prosa Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2005 Troll-poiss perenaise hobune; vanaeit; sulastüdruk; puu S. Lagerlöf Finn Poulsen Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2005 Jälle need naksitrallid perenaine; õde Kirsipuu E. Raud Reeda Toots Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2004 Showcase ärinaine R. Maxwell Richard Maxwell Von Krahli Teater
01.01.2004 Timbu-Limbu ja lumemöldrid vares K. Kangur Ain Prosa Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2004 Herakles Hera; kuningas Eurystheus T. Voorel Andres Roosileht Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2004 Hunt ja seitse kitsetalle kitsetall Sisi vennad Grimmid Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2004 Grease Patty Simcox J. Jacobs, W. Casey Andres Dvinjaninov Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2003 Kodu keset linna Lucy K. Rakke Vilja Palm teleseriaal
01.01.2003 Sinine unistus jutumeister G. Rodari Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2003 Vapper Keefir vanaema maasikamoos; artist A. Kivirähk Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2003 Cipollino toatüdruk Maasikas; koer Murra; kohtukull G. Rodari Eero Spriit Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2003 Ashes and Sand Jo J. Upton Annabelle Comyn Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2003 Haapsalu valge daam Maila Andreas W Jarmo Karing Randlane