ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Liikmed Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Näitlejad » Liikmed

Laura Niils

CV ja portfoolio

Hariduskäik:

2011-2015 Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia (teatrikunst, näitleja)

2019-… Tartu Ülikool (füsioteraapia)

 

Täiendkoolitus:

2014 Alexandri tehnika koolitus fetivalil NOTAFE (juhendaja: Sybrig Dokter)

 

Teenistuskäik:

2014-... MTÜ Must Kast (Teater Must Kast)

Amet: näitleja ja sotsiaalmeedia haldaja

 

Teatris:

2021 Piik/Landberg "Pidu katku ajal", etendaja (Must Kast)

2020 Bizet/Volkonski "Carmen", Carmen (Paide Teater ja Must Kast)

2020 Kalvet "Sada sekundit südaööni", erinevad rollid (Must Kast)

2019 Tamme/Retter/Niils/Tougaard/Petersen "Sentimentality TV", etendaja (UIT festival)

2019 Reinaus/Juhanson “Verikambi”, Elina (Rakvere Teater)

2018 Ristikivi/LTÜ G9 “Hingede öö”, etendaja, autor (Tartu Uus Teater)

2018 Camus/Peep “Caligula”, Caesonia (Must Kast)

2018 Kipling/Landberg “Mowgli”, Akela, erinevad rollid (Must Kast)

2018 Lange “Viks ja Koba”, Koba (Teater Vanemuine)

2017 Mikkelsson “Kaksismaa/Kaksoismaa”, erinevad rollid (Must Kast)

2017 Tammaru/Kalvet/Landberg/Peep “Siuru sada”, erinevad rollid (Must Kast)

2017 Čtvrtek/Butkaite/Peep “Röövel Rumcajs”, näitleja, linnapea proua, Anka (Must Kast)

2016 Volkonski "Kangelased", Laura (Teater Must Kast)

2016 Juhanson „Nornide mängud“, Üksus-La, Guthormr, Atli, Norn, Reginn (Teater Must Kast)

2016 Butkaite/Peep „Võõrana põhjala kõrbes“, Tüdruk (Teater Must Kast)

2015 Sildnik/Peep „Padjatäis päikest“, Anna (Teater Must Kast)

2015 Bergman/ Kalvet „Persona“, õde Alma (Teater Must Kast)

2015 Harms/Kalvet „Õhupallid“, vanaema (Teater Must Kast)
2015 Shakespeare/Vihmar "Romeo ja Julia", Amm ja sinjoora Capuletti (Eesti Draamateater ja TÜVKA)
2015 Landberg "Ada ja Evald", erinevad tegelased (Must Kast)
2015 Põllu "1987", baaridaam Ester, erinevad tegelased (Tartu Uus Teater ja TÜVKA)
2014 Maeterlinck/Kalvet "Pelleas&Melisande", Melisande (Must Kast ja TÜVKA)
2014 Heinsaar/Kalvet "Insener Paaveli armastuse eesõu" , Unelus ja Ulla (Must Kast ja TÜVKA)
2014 Mette Edvardsen "Time has fallen asleep in the afternoon sunshine", Nietzsche „Antikristus“ (Baltoscandal 2014)
2014 Unt/Peep "Nero" , Octavia (Must Kast, Tartu Uus Teater ja TÜVKA)

2014 Raud/Soro/Palm "Printsess Luluu ja Härra Kere" , Susanna, jäätisekohviku müüja, telereporter Pille-Piia Mull (Ugala)
2012 Harms/Kalvet/Landberg/Peep/Tammaru "Lood pildi seest" , hirv ja erinevad rollid (TÜVKA)
2011 Drewe/Stiles/Komissarov "Inetu!" , Kabekoib, kala ja erinevad linnud (Ugala)

 

Filmis, raadios ja televisioonis:

2018 Epner, Jüristo/Kõver, Nõgisto, Ulfsak, Sarnet “Pank” seriaal, Julia Triik (Itamambuca)

2018 Ulman/Prosa “Kättemaksukontor”, 20. hooaeg, osad “Sõjahaavad 1” ja “Sõjahaavad 2”, Hele (TV 3)

2016 Ulman/Prosa “Kättemaksukontor” 16. hooaeg, osad “Elust välja kirjutatud 1” ja “Elust välja kirjutatud 2”, Iris Lint (TV3)

2016 Vallik/Veskemaa „Saladused“ seriaal osa nimega „Rannaromanss“, Heleri (Kanal 2)

2016 Ulman/Prosa „Kättemaksu kontor“ seriaal, 15. hooaeg 13. ja 14. osa, Iris (BEC, TV3)

2016 Varts/Reinup „Elas kord“ lühifilm, Leila (Maurus Kirjastus)

2015 Puustusmaa „Mustad Lesed“ seriaal, Merily

2014 Simm «Kartulid ja apelsinid» seriaal, 2. hooaeg 7. osa, Kaja (Duubel 3 Grupp OÜ, TV3)

2014 Kordemets „Viimane võmm» seriaal, 2. hooaeg 24. osa, Lissu (BEC, Kanal 2)

2014 Teede/Kroonmann „Ivan ja Angela“ lühifilm, Laura (Propapanda productions)

2013 Queneau/Tubin, Tüli «Stiiliharjutused» raadioteater, peatükk (ERR/TÜVKA)

2012 Berg, Vilson/Maripuu «Kelgukoerad» seriaal, 13. hooaeg 11. osa «Kunst ja kummitus 1», Õnne (Kanal 2)

2012 Berg, Vilson/Maripuu «Kelgukoerad» seriaal, 13. hooaeg 10. osa «Musketärid», Õnne (Duubel 3 Grupp OÜ, Kanal 2)

2012 Berg, Vilson/Maripuu «Kelgukoerad» seriaal, 13. hooaeg 4. osa «Viinameri 2», Pääsu ja Õnne (Duubel 3 Grupp OÜ, Kanal 2)

2012 Berg, Vilson/Maripuu «Kelgukoerad» seriaal, 13. hooaeg 3. osa «Viinameri 1», Pääsu (Duubel 3 Grupp OÜ, Kanal 2)

 

 

 

 

 

Loomeregister (viimased kolm aastat)

Kuupäev Teos Roll Autor Lavastaja Teater
01.06.2021 Läbi linna: Karlova etendaja Kaija M Kalvet ja trupp Jaanika Tammaru Tartu 2024 rännaklavastus
23.07.2021 Pidu katku ajal etendaja Paul Piik ja trupp Birgit Landberg Must Kast
26.11.2020 Carmen Carmen Georges Bizet Peeter Volkonski Paide Teater ja Must Kast
02.07.2020 Sada sekundit südaööni erinevad rollid Johannese ilmutus ja Lõnguse looming Kaija M Kalvet Must Kast
21.08.2019 Sentimentality TV esitaja Tamme/Retter/Niils/Tougaard/Petersen Tamme/Retter/Niils/Tougaard/Petersen Kestvuslavastus, mis etendus linnafestivalil UIT
21.02.2019 Verikambi Elina Reeli Reinaus Jaanika Juhanson Rakvere Teater