ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Merilin Kirbits Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Näitlejad » Liikmed

Loomeregister

Kuupäev Teos Roll Autor Lavastaja Teater
01.09.2019 Kujutluse võim impronäitleja improviseeritud improviseeritud Improteater IMPEERIUM
04.10.2019 Võtab sõnatuks impronäitleja improviseeritud improviseeritud Improteater IMPEERIUM
11.10.2019 IMPROGEDDON impronäitleja improviseeritud improviseeritud Improteater IMPEERIUM
04.06.2019 Taevas, muld ja tulevik Projektijuht ja roll lavastuses Paula Hermann Erki Aule Peep Maasik Otepää Kultuurikeskused eriprojekt
28.09.2018 Pilvede all (teleseriaal) Siiri Elenora Berg Mirjam Marjatta Olesk Kanal 2
10.07.2018 Armastus Laitses Talutüdruk Ivo Parbus Ivo Eensalu Laitse Graniitvilla Sõprade Klubi
04.12.2018 SIPSIK Anu Eno Raud / Aarne Mägi Aarne Mägi Kuressaare Linnateater
03.02.2018 Rõud Trip impronäitleja improvisatsiooniline improvisatsiooniline Improteater Impeerium
14.04.2018 IMPEERIUM pluss CONTRA impronäitleja improvisatsiooniline improvisatsiooniline Improteater Impeerium
11.12.2017 KUNKSMOOR Kunksmoor Aino Perviku „Kunksmoor“ ja „Kunksmoor ja kapten Trumm“ ainetel. Rauno Kaibiainen Kuressaare Linnateater
03.06.2017 Maailm muutub aga meie mitte ehk KEVADE Juhendaja Oskar Luts/grupitöö grupitöö Polygoni Teatrikool
02.05.2017 Siberi Võmm veebipolitsei Andra Kastan Gerda Kordemets Gerda Kordemetas Kanal 2
22.05.2017 "Kõige parem kingitus" Hulda/Gulda/Tolmurull/Pääsuke Kätlin Vainola Taavi Tõnisson Eesti Lastekirjanduse Keskus
04.11.2017 PERSONA Teele Matteo Spiazzi/grupitöö Matteo Spiazzi Kuressaare Linnateater/MTÜ MISANZEN
26.10.2017 Romantiline komöödia impronäitleja grupitöö grupitöö Improteater Impeerium
01.04.2016 DOKTOR SILVA Vallavanema naine Martin Algus, Katrin Pauts Ergo Kuld TV3/KASSIKULD
08.01.2016 Ühe otsa pilet Saatejuht Elenora Berg Indrek Simm, Toomas Kirss TV 3 / Duubel 3 Grupp OÜ
29.10.2016 Matus impronäitleja grupitöö grupitöö Improteater Impeerium
14.12.2016 Kolme pörsa lugu osaline S. Mihhalkov Aarne Mägi Kuressaare Linnateater
14.11.2016 Paljasjalgne Debora Debora Vaarandi U. Lennuk Raivo Trass Kuressaare Linnateater
14.10.2015 Seriaal: Saladused, osa: Salaema Egle Aidi Vallik Marianne Kõrver Kanal 2/Tuuli Roosmaa
12.11.2015 Rääkivad riided Tüdruku kleit, tegelane Aarne Mägi Aarne Märgi Kuressaare Linnateater
15.07.2015 Me ootasime teid pikisilmi Sophie C. Greep Eero Spriit Vana Baskini Teater
07.02.2015 Õnnenumbrid Liisa M. Yeaman Eero Spriit Vana Baskini Teater
01.01.2014 Kartulid ja apelsinid Sille E. Berg Indrek Simm, Toomas Kirss teleseriaal
01.01.2014 Rupertuse heategu Rupertus L. Ots Anne Velt Ajateater
01.01.2014 Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid Elli B. Hamel, T. Krechel, S. A. Schulz, J. Wieninger Laura Mets Endla
01.01.2014 Kujutluse võim osaline erinevad autorid rühmatöö Improteater Impeerium
01.01.2014 Meie esimene miljon Teresa S. Thiery Ivo Eensalu Vana Baskini Teater
01.01.2013 Impromill osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2013 Wally kohvik Janet S. Bobrick, R. Clark Peeter Tammearu Kuressaare Linnateater
01.01.2013 Nädal aega kolmekesi Sophie C. Michel Eero Spriit Vana Baskini Teater
01.01.2013 Kelgukoerad Kairi Lepik L. Vilson, E. Berg Raivo Maripuu, Toomas Kirss teleseriaal
01.01.2013 Õunamoos Anna K. Roovert, S. Maaten Siim Maaten Cabaret Rhizome
01.01.2012 Click Show osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2012 Pokude aastaring poku E. Valter Kati Kivitar RO Estonia
01.01.2012 Mündi lõhn Luise; Õnne P. Rauk Aarne Mägi Kuresaare Linnateater
01.01.2012 Vahva rätsep Moosi Roosi; kuninganna Elfriide J. Karindi Ivo Eensalu Vana Baskini Teater
01.01.2012 Karl Ristikivi põlev lipp Kata L. Ots Raivo Trass projekt
01.01.2012 Pulm Lilly K. Riismaa Adeele Sepp, Marika Palm Õisu Mõis
01.01.2011 Kättemaksukontor õde M. Ulman Ain Prosa teleseriaal
01.01.2011 Ilus oled, Isamaa ema A. Avamere Ave Avamere Türi Kultuurimaja
01.01.2011 Vaiksel ööl põleb aknal küünal... laps M. Kirbits, M. Jõgi, A. Avamere Merilin Kirbits, Mairi Jõgi, Ave Avamere Türi Kultuurimaja
01.01.2011 Impromuusikal osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2011 Toomkiriku müürivaim Volk ja keelatud vili Eva; Sinihabeme naine; Rapuntsli ema; Rapuntsel L. Rei Leino Rei Emajõe Suveteater
01.01.2011 Impropositiiv osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2011 Mõmmi ja päkapikud Karu-Kati H. Mänd Ivo Eensalu projekt
01.01.2011 Felix Ormusson Marion F. Tuglas Erki Aule Oma Lava
01.01.2011 Amadeus Constanze Weber P. Shaffer Andres Lepik Ugala
01.01.2010 Me tulime tagasi Palmi Sink A. Avamere Ave Avamere Türi Kultuurimaja
01.01.2010 Rongisõit kuller-sääsk V. Täär Marko Mäesaar Teatribuss
01.01.2010 Jää hüvasti, Eesti kroon! osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2010 Improgress osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2010 Ninasarvik Otto Sille O.L. Kirkegaard Ott Sepp Vanemuine
01.01.2010 Hulkur Rasmus Anna; proua Hedeberg; Saara-Raas A. Lindgren, U. Lennuk Andres Dvinjaninov Emajõe Suveteater
01.01.2010 Põrgupõhja uus vanapagan Maia A.H. Tammsaare Andres Dvinjaninov Emajõe Suveteater
01.01.2010 Üllatuskülaline Sandra Lloyd-Meredith R. Harris Ivo Eensalu Vana Baskini Teater
01.01.2009 Dublant majahoidja A. Ayckbourn Indrek Apinis Teatrirühmitus Mängijad
01.01.2009 Katusel kollane kass osaline erinevad autorid rühmatöö Eesti Improteater
01.01.2009 Igavene kapten Helina Laan U. Lennuk Kalju Komissarov Kuressaare Linnateater
01.01.2009 Theised osaline H. Rekkor Helen Rekkor Tartu Uus Teater
01.01.2009 Nähtamatu varandus Helga; Sadonia; Merihein; Taranga; Ny S. Soro Leino Rei Ugala