ENL
Eesti Näitlejate Liit
Vaba Lava
Külaline
KKK
Kasutaja tuvastamine
 
 
 
Mihkel Tikerpalu Prindi leht
ENL » Eesti Näitlejate Liit » Näitlejad » Liikmed

Loomeregister

Kuupäev Teos Roll Autor Lavastaja Teater
01.12.2019 Vapruse värinad Tambet, päästeametnik Endel, isa Kusti Ott Kilusk Kaili Viidas NUKU teater
15.09.2019 Röövel Hotzenplotz Ülemvahtmeister Dimpfelmoser Ottfried Preussler/Priit Põldma Mirko Rajas NUKU teater
24.05.2019 Muusikal "West Side Story" Leitnant Schrank Arthur Laurents/Leonard Bernstein/Stephen Sondheim Georg Malvius Rahvusooper Estonia
20.04.2019 Üksi lehekuu põues Jaan Tõnisson Loone Ots Karl Sakrits MTÜ TikerKultuur
03.03.2019 Apelsinitüdruk Jörgen Jostein Gaarder/Sander Pukk/Priit Põldma Sander Pukk NUKU teater
24.11.2018 Muusikal "Kaunitar ja Koletis" Gaston Alan Menken/Howard Ashman/Tim Rice/Linda Woolverton Georg Malvius Teater Vanemuine
22.03.2018 Enne meid oli veeuputus Janno Andris Feldmanis/Piret Jaaks/Kiur Aarma/Jaak Kilmi Jaak Kilmi/Kiur Aarma NUKU teater ja Vaba Lava
25.11.2017 Muusikal "Hüljatud" Grantaire Victor Hugo/Claude-Michel Schönberg/Alain Boublil Samuel Harjanne Teater Vanemuine
30.04.2017 Timm Thaler ehk müüdud naer Kreschimir, kapten James Krüss Taavi Tõnisson NUKU teater
29.01.2017 Väike prints Türgi teadlane; kuningas; uhkeldaja; joodik; madu Antoine de Saint-Exupery Mirko Rajas NUKU teater
04.12.2016 Mustkunstniku elevant Vilna Lutz; mustkunstnik; krahv Kate DiCamillo Sander Pukk NUKU teater
28.02.2016 Krõll Mihkel Ellen Niit, Vahur Keller Vahur Keller NUKU teater
28.11.2015 Habemega nali jutustaja/kroonik-päkapikk Mihkel Tikerpalu Mihkel Tikerpalu NUKU muuseum
04.10.2015 Lemuel Pitkini demonteerimine härra Whipple; Sam; detektiiv jt. Nathanael West Mirko Rajas NUKU teater
31.05.2015 Näidake ette isa A. Luup Mirko Rajas Nukuteatri Noortestuudio
07.02.2015 Õnnenumbrid Raju M. Yeaman Eero Spriit Vana Baskini Teater
01.10.2014 Vepsa muinasjutud esitaja M. Joalaid Helle Laas, Mihkel Tikerpalu Nuku- ja Noorsooteater
30.11.2014 Tuhkatriinu prints; lehm P. Sauter Taavi Tõnisson Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2014 Kapten Granti lapsed kapten John Mangles J. Verne, V. Keller Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2014 Üksi lehekuu põues Jaan Tõnisson L. Ots Loone Ots, Mihkel Tikerpalu Jaan Tõnissoni Selts
01.01.2014 Emma ja ajakivi ehk Nukkude teater murdvaras Max; jahindusminister; ajalehepoiss; laud M. Ulman Taavi Tõnisson, Mirko Rajas Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2014 Punane hukk orkestrant L. Ots Anne Velt Ajateater
01.01.2014 Lugu kahest vereliblest muinasjutt; südametunnistus jt. P. Üllaste Jaanika Juhanson Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2013 Parim enne patsient Leho O. Ruitlane Vilja Nyholm-Palm teleseriaal
01.01.2013 Nublu tuletõrjuja Valgemaa; isa; koerapüüdja J. Rannap, V. Keller Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2013 Väike nõid varas P. Preussler Jevgeni Ibragimov, Taavi Tõnisson Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2013 Vepsa muinasjutud jutuvestja erinevad autorid Mihkel Tikerpalu, Helle Laas NUKU Muuseum
01.01.2013 Munatopskid erinevad rollid H. Laas Helle Laas Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2013 Armastus ja tehniline progress insener Gern A. Pepeljajev Aleksandr Pepeljajev Lennusadam
01.04.2013 Muusikal "Shrek" Shreki isa; Sammalhabe; Thelonius; Duloclane; rüütel; vanapagan D. Lindsay-Abaire Ain Mäeots Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2012 Jõuluvana ja väike põhjapõder päkapikk Gustav H. Toompere Hendrik Toompere jr. Nuku- ja Noorsooteater
07.11.2012 Muusikal "Kevadine ärkamine" Hanschen Rilow Stephen Sater/Frank Wedekind Taavi Tõnisson/Anti Kobin Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2012 Prügihunt ja Superjänes erinevad rollid Wimberg Vahur Keller, Salme-Riine Uibo teleseriaal
01.01.2012 Jeti suur soov Jeti L. Tungal Auri Jürna AS Balbiino
01.01.2012 Mängurid episoodid N. Gogol Jevgeni Ibragimov Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2012 Karjatüdruk ja korstnapühkija jutustaja H. C. Andersen, L. Rei Leino Rei, Mirko Rajas NUKU Muuseum
01.01.2012 Õhtusöök vampiiridega Aivan V. Keller, A. Roosileht Andres Roosileht Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2011 Karlsson katuselt isa A. Lindgren Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2011 Rapuntsel prints vennad Grimmid Kadri Kalda Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2011 Prügihunt ja Superjänes erinevad rollid Wimberg Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2011 Duublid poiss A. Roosileht, V. Keller Andres Roosileht, Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2011 Nukumäng on imelihtne nukujuht J. Ibragimov Jevgeni Moiseenko Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2011 Libahunt koori liige A. Kitzberg Neeme Kuningas Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2010 Minu laialdased teadmised liblikapüüdmisest magav mees K. Kokk Kaur Kokk lühimängufilm
01.01.2010 12 kinki Jõuluvanale härra Kell M. Kunnas Taavi Tõnisson Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2010 Arkaadia Valentine Coverly T. Stoppard Hendrik Toompere Ugala
01.01.2010 Kuningas, kes oli kaotanud aru puu M. Jürjens Mikk Jürjens Piip ja Tuut Mängumaja
01.01.2010 Kalle Blomkvist ja Rasmus Blom A. Lindgren Vahur Keller Nuku- ja Noorsooteater
01.01.2009 Räägivad taksojuht M. Unt Ingo Normet EMTA Lavakunstikool
01.01.2009 Kummitus masinas erinevad rollid M. Koldits Mart Koldits Von Krahli Teater
01.01.2009 Pikk pink eesel erinevad autorid Hendrik Toompere jr Tallinna Linnateater
01.01.2009 Margarita ja Meister Peemot A. Pepeljajev Aleksander Pepeljajev NO99
01.01.2008 Ahoi! erinevad rollid U. Uusberg Uku Uusberg EMTA Lavakunstikool
01.01.2008 Kõige tähtsam üliõpilane; Lucanus; koer N. Jevreinov Hendrik Toompere Eesti Draamateater
01.01.2007 Antigone koori liige J. Anouilh Mai Murdmaa Eesti Draamateater